×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

Modern Diller Birimi, Üniversitemizin Önlisans ve Lisans programlarına kayıtlı öğrencilere zorunlu ve seçmeli statüde yabancı dil dersleri programlamakta ve uygulamaktadır. Zorunlu ve seçmeli İngilizce derslerinin yanı sıra, Modern Diller Birimi, Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca ve İspanyolca dillerinde açtığı seçmeli derslerle öğrencilerimizin ikinci bir yabancı dili de öğrenmelerine olanak sağlamaktadır.

 

Modern Diller Birimi olarak vizyonumuz; öğrencilerimizin hem akademik çalışma süreçlerinde hem de iş hayatlarında ihtiyaç duyacakları dil becerilerini geliştirmek, yabancı dil öğrenim sürecinde kendine güvenen, motivasyonu yüksek, sorumlu ve bilimsel etik değerlere sahip bireyler olmalarını sağlamaktır.

 

Bu vizyon doğrultusunda misyonumuz; çağdaş dil öğretim yaklaşım ve yöntemlerini gözeterek, öğrenci merkezli, yenilikçi ve dinamik bir anlayışla, öğrencilerimizin Hazırlık Sınıfı’nda edindikleri temel dil becerilerini daha da ileri seviyeye taşımalarına olanak sağlamanın yanı sıra, hedef dilde akademik ve profesyonel iletişim becerilerini edinmelerini sağlayacak kaliteli bir dil eğitim hizmeti vermektir.